| SalutFrate112 a întrebat:

Stiti cumva daca am voie la gastrita : https://www.google.de/......ps?/search
Totusi sunt rumeniti in cuptor... Dau funda :D

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Mănâncă men ce îţi poftește inima, dacă tu te simţi bine mănâncând acel ceva și nu ţi se face rău de ce să nu-l mănânci. Stai calm, că știu persoane care au mâncat doar lucernă toată viaţa și tot s-au îmbolnăvit de ceva mai grav. Gastrita e un fleacwinking Boala când vine poţi să mănânci și mâncare de mărar și ce mai vrei tu, e ceva de noroc mai multwinking