| Sinmadalina a întrebat:

Stiti elasticele aleea loom bands sau charms. ei bine mi-am luat sieu un pachet cu 600 de elastice si nu stiu cum am bagat un elastic in gura si l-am inghitit din greseala......Imi este frica sa ii spun cuiva...

FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexuta15 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica sa ii spui nimanui, te poti duce la un medic sa iti dea un sfat pentru problema pe care o ai.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Il scoti pe partea cealalta!

| PaulSorache a răspuns:

Stai linistita, nu ti se intampla nimic