| DeeaSakura a întrebat:

Stiti metode de micsorare a sanilor ( fara operatie ) sau macar de a parea mai mici? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Da! Am inteles perfect, n-am sa inteleg femeile niciodata. Draga Deea, daca mama natura te-a inzestrat cu sanii mai mari, ce nu-i in regula? Toate vedetele cauta diverse operatii sa-si mareasca sanii, iar tu vrei sa-i micsorezi? Nu e o idee buna.Nu exista nici o cale naturala, doar chirurgicala.
Iti scoti in evidenta sanii, prin tinuta care o porti, daca nu-ti place sa-i ai asa mari, nu-ti lua haine "stramte, mulate", fi mai lejera. Scuze, sunt baiat, poate nu ti-am explicat tocmai perfect, dar ai prins ideea.
Esti frumoasa asa cum esti!

2 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Uh pai cat is de babanilaughing

| MadRaven a răspuns:

Sport si dieta! Odata cu micsorarea coapselor, abdomenului, se micsoreaza si sanii.
In plus, ai o viata mult mai sanatoasa.
Numai bine!happy