| mikiroscata a întrebat:

stiti metode naturale de marire a sanilor.

Răspuns Câştigător
| Dramione69 a răspuns:

Ca sa iti creasca sanii mai repede trebuie sa ii masezi usor in fiecare zi, in stanga si dreapta, prin rotunjire. Funda?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio metoda de marire naturala a dimensiunii sanilor. Sanii pot fi mariti doar artificial prin chirurgie plastica prin implanturi cu pungi cu continut de silicon. Marimea lor este programata genetic si este in concordanta cu informatia genetica inscrisa in cromozomii din ADN-ul tau. Multa sanatate!