| diana_7644 a întrebat:

Strugurii albi, ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Strugurii sunt considerati unul dintre cele mai benefice fructe,
sunt folositi in anumite cure si dau rezultate excelente happy dar nu e bine sa se faca exces deoarece pot aparea si probleme digestive!

Sfat : nu ii amesteca si cu alte fructe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii mananci in exces si tarziu, s-ar putea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, strugurii(indiferent de ce fel)nu ingrasa.

| BLURREDLINES a răspuns:

Nu ingrasa, fructele sunt foarte sanatoase. de ce crezi ca ingrasa? Te inseli amarnic, strugurii nu ingrasa dar, intineresc organismul.

Fundita?

| Diamant_7101 a răspuns:

Si eu am vrut sa ma ingras si am reusit...am incercat de toate si nimic, pot sa spun ca numai de la struguri m-am ingrasat.Altii poate nu au incercat dar eu deja stiu, mincam struguri in fiecare zi. Maninca struguri ca strugurii contin calorii si de aceea te ingrasi. Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa pawinking

| sabinaGabriella a răspuns:

Nu cred, in nici un caz.fructele nu ingrasa din cate stiu eu.

| aneta_1761 a răspuns:

Nu eu cred ca nu