| eternalAenigma a întrebat:

Sunt bolnav psihic, va rog internati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Serios?

| NoNameJunior a răspuns:

Sigur nu ai pus intrebarea la misto?

| alexmircescu13 a răspuns:

Dar ce, ai incercat sa te internezi singur si nu ai reusit? Sigur ai incercat la un spital? Ca la baruri nu interneaza decat pana pe la 11-12 noaptea...

| soraluisatan a răspuns:

Mars ma straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uat dă fac?
Mr. P*la mea o sa te faca bine! Mergi si linge-o! laughing [T/A]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii suntem, doar cei "normali" sunt in sanatorii. acum ti-ai dat si tu seama cum esti...ma rog, welcome to real lifewinking

| SellyDemmzy a răspuns:

Pe boonee?laughing