| aneta a întrebat:

Sunteti careva de pe aici medic sau va pricepeti la problemele de sanatate? Daca sunteti careva lasati-mi va rog un id unde v-as putea contacta pentru ca as avea nevoie de un sfat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu sunt medic. Imi poti scrie un mesaj in privat sau un mail pe adresa brigaela@yahoo.com. Nu stau niciodata pe YM.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Brigaela este medic, o poti contacta pe privat.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Ana_hannah_selenawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.simptome-remedii.ro
Remedii naturiste, simptome, tratamente naturiste, informatii despre alimente, calcul indice de masa corporala, exercitii fizice recomandate, toate acestea le gasiti pe www.simptome-remedii.ro.