| profesorul123456789 a întrebat:

Tata este inalt? are 1.80 funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roxanarooxy a răspuns:

Da pentru ca si tata are 1 80 si ceva si e inalt si eu la 13 ani am 1 68 hahaha

8 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Da,se poate spune ca e inalt.

| Ncl_9813 a răspuns:

Este inalt!

| WedDye a răspuns:

Pai cam da =)

| DCSHOE a răspuns:

Daca nu e cat turcul Sultan Kosen, cel care a venit la HappyHour mai demult, tot degeaba. Inseamna ca e mic laughing

| DixieIsCrazy a răspuns:

Da.este inalt...eu am un prieten de aproape 2 m rolling on the floor

| Tudyss a răspuns:

Pai pentru o varsta ca a lui nu e ff inalt,ceva gen mediu, eu am 1, 86 la 15 ani

| florin223 a răspuns:

Pai un barbat in general are intre 1.70 si 1.90 e mediu nici mare nici mic

| TheLostAir a răspuns:

Destul de