| User764894 a întrebat:

Te testeaza de droguri cand faci analize medicale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Despre ce analize medicale vorbim? la modul general asa?
nu, testarile pentru droguri sunt ceva targetat!

| RAY a răspuns:

Si ce crezi ca alea nu vor detecta faina trasa pe nas?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ies la analize

| ioana748 a răspuns:

Da, faci analize. Depinde de context. Urina, sange.

| Lidia09 a răspuns:

Interesant de ce să te droghezi? Sau mai bună întrebare de ce te mai duci la medic, dacă nu încerci măcar cumva să-ți îmbunătățești starea.

| Daniel2906 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te mai droghezi, daca o faci. Iti faci rau. daca nu iti dai seama acum o sa iti dai mai tarziu, poate