| yo987644 a întrebat:

Tigara electronica te opreste in crestere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu are legatura cu cresterea dar are laegatura cu plamanii si sangele. Mai bine lasa-te.

| OOOLEOOO a răspuns:

Nu cred, dar e naspa, daca vrei aburi mai bine fumezi din narghila sau bong...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul este nociv oricarei dezvoltari.
Sa nu-mi spuna cineva ca lipsa de oxigen din sange, face ca structura osoasa sa se dezvolte exact ca la un nefumator.
Fumatul electronic mi se pare ca se aseamana sexului gonflabil.Ori tragi ceva real, ori te pacalesti pe banii tai.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Da,aburii din tigarea electronica o sa-ti opreasca cresterea, tu ai gandit cand ai pus intrebarea?

| xBya a răspuns:

Te opreste in crestere, da, o sa cresti la infinit.

Răspuns utilizator avertizat
| valentinamarinamary a răspuns:

E da laughing)))

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Te opreste din fumat doar, nu si din crestere.

| SweetyLovVe28 a răspuns:

Nu

| Patrana_Costi_1999 a răspuns:

Nu iti fa probleme laughing :*