| anonim_4396 a întrebat:

Știți site-uri unde pot pune întrebări de sănătate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cel mai bine mergi la medicul de familie. Nu ai sa gasesti raspunsurile cautate pe net. Si daca stai sa citesti de pe net vei avea impresia ca ai toate bolile despre care ai citit.

| RAY a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la medic, un doctor nu poate stii ce ai tu online

| anonimg a răspuns:

Cel mai bun sfat îl primești de la un medic specialist. La aceasta vei fi trimisă de către medicul de familie.
Ca site mai este si www.sfatulmedicului.ro
Sau daca poți scrie aici problema ta, este posibil ca cineva dintre noi să se mai fi confruntat cu așa ceva și să fi găsit rezolvarea.
Oricum, că scrii aici sau pe un site plin de medici, aceasta nu te scapă de un control medical care să îți ofere un tratament corespunzător.

| aXy99 a răspuns:

Sigur nu pe TPU.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Romedic e foarte bun.

| Anonymous0 a răspuns:

Cauta pe google "forum sanatate" si cu siguranta sunt acolo persoane care te pot ajuta