| anadolshe a întrebat:

TPU... a 13 ani si am fumat o tigara si s-a dus putin fum in plamani m-am inecat putin pot face cancer sau sa mor? TPU raspuns repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| music4ever a răspuns:

Da,o sa mori! fi serioasa! cum poti gandi asa? sunt persoane care fumeaza de 50 de ani si n-au nimica. Nu mai fuma si totu o sa fie bine..serios..nu m-ai pune itnrebari din astea si da-mi funda

33 răspunsuri:
| leeya a răspuns:

Sati linistita ca nu mori, dar daca continui sa fumezi poti sa mori

| ByMine a răspuns:

Nu patesti nimic stai calma :* doar ca logic ca nu e sanatos...dar de la atata nai nimic

| robbinson a răspuns:

Da,poti face cancer daca faci chestia aceasta pentru inca vreo 20-30 poate chiar 40 de ani...