| anonim_4396 a întrebat:

Tratament natural pentru infectie vaginala?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu se trateaza asa ceva cu porcarii naturiste de pe net, du-te la ginecolog.

| gogu220 a răspuns:

De unde şti că e infecţie? Lasă un specialist să decidă şi să îţi recomande ce e mai bun pentru rine.

| Dilibache a răspuns:

Virgină?

| Alliss91 a răspuns:

Buna! Pentru astfel de infectii cel mai indicat ar fi sa mergi la un ginecolog, ca el te poate ajuta in aceasta problema. Nu cauta remedii pe internet ca multe pot da reactii adverse.

| Anabella22 a răspuns:

Antibiotic si o spalatura vaginala