| pinky butterfly a întrebat:

Un stomatolog pin Constanta? Mai bun asa. Si preturi? Stie careva? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îti pot recomanda Dr. Radu Florentina str. Moldovei nr. 2 tel. 0723338973. Cand am fost la mare, am apelat la serviciile doamnei doctor si am fost foarte multumit din toate punctele de vedere.

2 răspunsuri:
| pinky butterfly explică:

Multumesc

| AlexMotanul a răspuns:

Dr Resit Ayla este un medic stomatolog bun. Consultatia clinica este gratuita asa ca nu ai ce pierde, din contra poti sa afli atat preturile cat si toate problemele tale dentare... uite detalii aici http://dentoplus.ro