| DouaPuncteD a întrebat:

Unde as putea sa imi interpretez anumite analize online și sa primesc și o schema de tratament pe baza acestora? Contracost

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Exista Clinica virtuală la unele rețele private de sănătate. Încearcă acolo pentru o programare la specialitatea la care crezi ca ai nevoie.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nicaieri! Nici o unitate medicala dupa fata pamantului nu are asa ceva online.
Nu este voie legal sa se puna diagnostice fara sa se vada pacientul, este caz de puscarie sau de pierdere a licentei de profesa medicina.

| Wr3nch a răspuns:

Pro tip: te impachetezi frumos si mergi la o clinica privata, unde fac fix ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra cost.
Doua cuvinte.