| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc sa cumpar ulei de masaj?
In ce magazine?
Poate fi gen ulei de avocado, struguri, migdale etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Plafare, farmacii, chiar si in unele hipermarketuri. Am vazut ieri si-n DM.

| alina2k18 a răspuns:

Https://comenzi.farmaciatei.ro/......lei_masaj/
Aici au foarte multewinking
Te poti duce si intr-un magazin Sabio daca ai la tine in oras, sau in plafare, sau poti folosi strict ulei de cocos si ce mai doresti tu.
Oricum de la Sabio vad ca au cam 20 uleiuri de masaj.

| Anon31241212 a răspuns:

Farmacii si hipermarketuri

| Purplegirl101 a răspuns:

Buna! Cred ca poti gasi intr-o farmacie cu produse naturale cel mai bine astfel de produse... Daca nu zic sa cauti in marile magazine.Nu am alte idei. Sper sa te fi ajutat!?

| A27 a răspuns:

Bună! Eu de exemplu cumpar de pe site-ul mesedemasaj.ro sunt foarte seriosi si promti. Dispun de o gama variata de uleiuri!