| mibi a întrebat:

Unde pot sa gasesc tarate de ovaz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În magazinele de cartier, le vrei pentru consumul propriu!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se pot cumpăra de la super/hiper-market-uri de genul : Auchan, Billa, Lidl, Profi, Cora, Real, Kaufland, Carrefour, etc.

Sau de la magazine Plafar, ori magazine bio/naturiste.

Toate cele bune.

| horia2012 a răspuns:

Kaufland, Plafar.

| pietrean a răspuns:

Cumpara mai degraba, de la Plafar sau magazine naturiste.La noi, in oras, sunt mai ieftine decat la magazinele foarte mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In supermarket-uri se gaseste tarate de ovaz.
Te pup!

| Galati_Biocarmen_1963 a răspuns:

Tarate de ovaz gasiti la magazinul Biocarmen din Galati sau pe internet www.biocarmen.ro