| mmadonna a întrebat:

Unflaturile, cucuiele netratate din copilarie, mai pot face ceva? sper sa imi dati un raspuns bun, sunt pe frunte cucuiele sper sa scap de ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

E bine să eviți să te lovești la cap!
Dela lovituri la cap pot apărea complicații final-mente letale!

| tuGatita a răspuns:

Pai iti vor trece, cam in jur de o saptamana, dar incearca sa eviti loviturile la cap (ma refer la cele mai periculoase, nu daca dai cu capu de dulap) ca poti ramane cu sechele. si alea de care zici tu, cele netratate din copilarie nu au ce sa iti mai faca. doar daca ramane vreo cicatrice, sau vanataie (eu am una) atat. sanatate si atentie la cap!

| XxAlexandruxX a răspuns:

Normal ca vei scapa de ele acestea nu raman sechele pe viata ca cicatricea