| ilovemusic_8685 a întrebat:

Urgeent! Dau fundita:d!
Cum se numeste melodia din reclama la Disney Channel, in care arat nu stiu ce maraton care o sa fie in weekendu` asta.Si tot repeta "Number One, number one" etc.
puppy dog eyes.Va rog!
Multumesc!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Iyaz-Dynamite? Daca nu e asta, scuze.Vezi ca ai gresit categoria, ce ai scirs tu nu are legatura cu problemele de natura medicala.

| AndrEyYwTz a răspuns:

Ce mai categorie laughing