| emigranti in tenerife a întrebat:

V-ati tratat vreodata cu Aloe in stare naturala?
http://emigrantintenerife.info/......del-mundo/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Daoh go on. faceam un tratament cu aloe vera.cica pentru acneechatterbox niciun rezultat plus ca dupa aplicare ma mai si manca fata laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e f bune, sucul acela, din frunza mi l-am pus pe rana, si mi-a trecur ...sau pe piele, mi-a facut-o(pielia) catifelatawinking

mira
| mira a răspuns:

Din cate am citit in cartile dr. farmacist Ovidiu Bojor soiul de Aloe care creste la noi in balcoane este toxic.