| Anonim6666644 a întrebat:

Va functiona aceasta operatie la 16 ani? http://www.crestereinaltime.ro/operatie-pentru-cresterea -in-inaltime.html sau mai bune sunt pastilele? sau ce alte metode exista de crestere in inaltime? sunt cel mai mic din scoala, am incercat sa joc baschet dar nu se observa nicio diferenta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Nu cred ca merita sa faci o astfel de operatie doar ca sa mai cresti cativa cm,eu te sfatuiesc sa te multumesti cu cat ti-a dat natura,probabil si parintii tai sunt mai mici si tu normal ca nu vei devenii cat muntele,cred ca stii ca orice fractura duce in ani la reumatism,o operatie cum este descrisa pe site este asemanatoare unei fracturi, eu una nu as face asa ceva in veci, treaba ta daca vrei la batranete sa mergi in baston, cat priveste pastile nu exista pentru crestere in inaltime, dar daca esti baiat mai poti creste natural pana in jurul varstei de 20 ani