| Petrovic a întrebat:

Va rog sa imi spuneti ce scrie la S-a eliberat prezenta spre a-i servi la..., deoarece nu inteleg ce a scris doctorul.
https://drive.google.com/open?id=0B_ZyE_nGa234MjBxTUZ6a3 ZNS0U/
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Nu merge siteul. nu ai parinti in casa?, intreaba-i!

| b4stefa a răspuns:

Depinde pentru ce ai cerut-o tu
poate scrie" insciere facultate"
sau insciere camin studentesc
sau "angajare"...
sau mia trimite o data link ul

| Petrovic explică (pentru Lucian4):

Nu inteleg nici ei.

| b4stefa a răspuns (pentru Petrovic):

Deci suferi de hematurie macroscopica
se recomanda recidivanta,
pentru a-i servi la boli interne/lovituri

| b4stefa a răspuns (pentru b4stefa):

La internare presupun, am patit si eu chestia asta, iarna trecuta dar n-a tinut decat vreo 2 saptamani, bine si de fiecare data cand stau in frig, dar mi-a trecut cu ceaiuri si chiar de nu-mi trecea, la spital nu mergeam nici moarta.
multa sanatate! si sa dea Domnul sa nu fie mai grav!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Evitare eforturi"

| Petrovic explică (pentru b4stefa):

La tine a trecut in 2 saptamani. Eu am de 12 ani.

| b4stefa a răspuns (pentru Petrovic):

Wow ..Doamne ai mila! :-) multa sanatate