| George5663U a întrebat:

Am fost racit si nu am fost la liceu 3 zile.
Astazi am luat scutire medicala de la medicul de familie însa cand am ajuns acasa am vazut ca acest nu a scris pe scutire cand am lipsit si cauza.
Practic spatiile :
"Este suferind de "
"Se recomanda."
" S-a eliberat prezenta spre a-i servi la " sunt goale.
Credeti ca e buna scutire sau a comis el o greseala?

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

E greșită, cere-i sa ți-o refacă.

| Eireann a răspuns:

Atat timp cat are parafa, semantura si data e ok. Completezi tu suferind de viroza respiratorie, se recomanda repaus, a servi la motivarea absentelor.

| Ilovedinero a răspuns:

Este buna. Daca esti baiat destept le completezi tu, daca stii ce vreau sa zic

| ZokoZEW a răspuns:

Nu contează că nu a completat, daca are stampila este îndeajuns.