| împreunăfacembine a întrebat:

Va rog sa tratați următoarea situație cu seriozitate și sa răspundeți doar dacă știți cu adevărat.

Sufăr de fimoza și ar trebui sa fac operația, dar eu am hemofilie (probleme cu coagularea sângelui).

În operația de fimoza curge mult sânge?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Naavin a răspuns:

Buna!
Nu stiu daca te pot ajuta, eu personal nu cred ca curge atat de mult sange, nu e o operatie atat de mare, dar eu spun sa nu risti, vorbeste cu medicul, el va sti ce e de facut.