| GEORGEL2012 a întrebat:

Voi pe sub geaca de iarna ce purtati? tricou sau bluza cu maneca lunga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daniel2836 a răspuns:

Hanorac sau bluza cu maneca lunga. happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Camasa, plover, hanorac

| Petrica1337 a răspuns:

Depinde si cat de buna geaca ai si cum exti obisnuit cu vremea...big grin eu port tricou/maieu blushing

| AdelinaC a răspuns:

Eu sunt baba Dochia :-D. O bluza mai subtire, alta mai groasa si peste ele un pulover. Apoi haina de strada si uneori tot imi e frig.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Petrica1337):

Porti maieu iarna... vrei sa arati ca baiatul are muschi

| Petrica1337 a răspuns (pentru suntserios):

Nu pot sa zic ca vreau sa arat ca am muschi... Dar cateodata cand merg la prieteni acasa, mai iau si maieu. e mai comod happy