| Aihao19 a întrebat:

Vreau sa slabesc si eu de ceva timp iau MaxiMag adica magneziu cu vitamina b6 si vreau sa va intreb daca ingrasa sau daca vitaminele in general ingrasa? Sa renunt la Maxi Mag? Ma ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Teoretic nu ingrasa dar unele iti maresc pofta de mancare si inevitabil vei pune kilograme in plus pe tine daca ai un apetit incontrolabil. Daca nu simti nevoia sa mananci mai mult ca de obicei atunci nu e cazul sa renunti la suplimentul cu vitamine pe care il iei. Daca ti s-a recomandat atunci trebuie sa l iei. Multa sanatate