| oanaenache a întrebat:

Yoga sau sportul propriul-zis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sportul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ambele sunt foarte bune pentru organism.
Orice sport face bine.
Te pup!

| Overom a răspuns:

Parerea mea este ca Yoga este o pierdere de timp, o mare prostie in care isi rupi oasele, ori yoga ori contorsiomism tot aia este pentru mine, in schimb sportul iti mentine corpul tanar, intarit, o imunitate buna sangele este in miscare si ajunge peste tot, cu yoga nu vei face decat burta si niste timp pierdut aiurea.

| xAke a răspuns:

Toga - pentru a te calma si a-ti reda pacea interioara
Sport - Pentru a da jos caloriile

happy sper ca te-am ajutat happy