| kzn00b a întrebat:

A facut cineva cartofi felii sau pai la sandwich maker? daca da, cum sunt? as incerca... sunt curios dar nu stiu ce ieselaughing. ce ziceti?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

N-am facut, dar eu zic sa nu incerci, cred ca se vor lipi.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna..mai bine fa-i in tigaie, macar se fac sigur big grin.

| Oana92 a răspuns:

Nu au cum sa se faca, aparatul se opreste sau se arde cand ajunge la o anumita temperatura, iar cartofii au nevoie de ceva mai mult timp pana se prajesc, plus ca nu stiu cum vei putea sa pui ulei in aparat astfel incat sa se prajeasca cartofii. De unde ai ideea asta?

| NoOne18 a răspuns:

Parerea mea nu sunt buni, incearca poate iti place.

| CrisDdf a răspuns:

Nu incerca,o sa ai dupa foarte mult de curatat.laughing, fa-i in tigaie, toaca-i marunt, adauga-le condimente, sare putina si voila :*