| Sarmalev20000000000 a întrebat:

Salut! Recent am comandat o drona de jucarie pentru copil. Este din plastic si are un miros puternic de plastic ars. Ce as putea sa fac ca sa scot acest miros?

Răspuns Câştigător
| Metyutzx a răspuns:

Bună! Doar spălați o data, pentru ca toate produsele noi vor mirosi urât. De exemplu comenzile de pe shein vin din China și miros urat produsele prima data.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ridica drona la peste 5m inaltime, de acolo nu se simte.

| iulia0514 a răspuns:

Puneți-o la aerisit cateva zile nu o spălați ca după o puteți arunca având în vedere că face parte din gama produselor electronice!

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Acest tip de miros este firesc să fie la produsele noi, iar acesta va dispărea în timp.

| DrMihailoviciS a răspuns:

Made in China. Spălați-o cu bicarbonat de sodiu și oțet.