| AndreiWeisz a întrebat:

A incercat cineva shake cu piept de pui? Am tot vazut ca cei care practica culturism si powerlifting beau acest tip de shake, dar mie mi se pare cam gretos. Este mai usor ce-i drept sa bei un shake decat sa mananci puiul, dureaza mai putin, dar parca nu-mi suna prea bine laughing Vreau sa trec pe o dieta cu 9000 de calorii si e foarte multa carne de pui, shake-ul ar fi o alternativa buna, dar nu stiu cat de bun e la gust.

12 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

La toti steroizii aia ai nevoie de shakeuri cu carne de pui?

| AndreiWeisz explică (pentru peperonies):

Habar n-ai despre ce vorbesti. Daca nu imi poti raspunde la intrebare, mai bine treci peste.

| peperonies a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Pai tu ma intrebi pe mine daca TIE o sa iti placa un shake cu carne de pui. de unde sa stiu eu ce iti place tie? crezi ca mie imi plac stafidele? daca pun stafide in shakeul de proteine crezi ca o sa imi placa?

| AndreiWeisz explică (pentru peperonies):

Ba, dispari de-aici ca esti prost. Nu am intrebat daca o sa-mi placa, am intrebat daca cineva a incercat si cum li s-a parut. Tu habar n-ai despre ce e vorba, probabil ca nici n-ai pus piciorul intr-o sala, dar comentezi ca ***.

| peperonies a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Mai citeste-ti o data intrebarea si o sa iti dai seama ca nu asta ai intrebat.

| AndreiWeisz explică (pentru peperonies):

Am intrebat daca a incercat cineva. Mi-e clar ca tu nu, asa ca treci peste.

| BuLaNNNeL a răspuns:

9k? Tu esti cel de poza?

| AndreiWeisz explică (pentru BuLaNNNeL):

Da

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Parerea mea: atat timp cat iti place puiul nu vad de ce nu ai "suporta" si shake-ul. Plus (si n-are rost sa ti-o zic eu ca stii deja) un sportiv face sacrificii uriase pentru a obtine ce doreste. Esti foarte mare, ce inaltime-greutate ai? Ce practici? Strongman, powerlifter? laughing scuze de off topic.

| AndreiWeisz explică (pentru BuLaNNNeL):

Da, ai departe pe de-o parte, o sa-l incerc presupun.
Fac powerlifting, desi as incerca si un antrenament strongman la un moment dat. Am 1, 88 m si 140 kg.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Haha, esti urias. Si cand ma gandesc ca mie mi-e greu cu 3500 rolling on the floor. Succes.

| AndreiWeisz explică (pentru BuLaNNNeL):

Incet incet o sa crestiwinking Keep it up.