| anonim_4396 a întrebat:

Abia astept sa mananc corcoduse. Voi?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Ahh dalaughing placerea verii, evident inegalabil fiin strandul:d.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai de asteptat.

| aly a răspuns:

Si eu - oncescu a zis ca corcoduse a mancat de e asa de puternic.

| StupidANDContagious a răspuns:

Ţuicăăăăă.

| JustMelavJustMe a răspuns:

They are delicious!

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da,si eu. Le ador. Mie imi plac cele verzi si acre. Acelea sunt cele mai bune. Si cele putin galbui, dar mie nu prea imi plac cele rosii.

| NoChanceForUs a răspuns:

Imi plac alea galbene dar inca putin crude asa.Si cele rosii sunt delicioase.Cand merg vara spre un tunel printr-o padure pe la tara imi iau in rucsac pumni intregi.laughing

| FreakyFred a răspuns:

Pe bune?

| Adelinesmile a răspuns:

O da! :X Hai ca mi-ai facut pofta laughing

| Licuriici a răspuns:

Si eu`love struck
Le ador

| Licuriici a răspuns:

Corcodusele pacii rolling on the floor))

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

da sunt foarte bune din ele se pot face dulceata dar mai acrisoara, compot foarte bun sa incerci sa faci