| mateisitudor a întrebat:

Adidasii din plasa si pânza albă se strica in timp? Am inteles ca se îngalbenesc din cauza spalatului. Si trebuie spalati pentru ca se murdaresc usor. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu am unii dintr-un material textil, ceva de la Asos nu mare brand de un an sau 2 albi complet și da, au început puțin să se îngălbănească. nu-i spăl foarte des, cred că după vreo 7-8 purtări.
Depinde și cum ți se murdăresc că dacă e doar o pată mică poate o poți înlătura doar pe ea fără să fie nevoie să-i speli pe ei cu totu
mi-am mai luat de curând de la Nike unii cred că din pânză sunt, i-am purtat de vreo 5-6 ori cred și a început ce să vadă, cam trebuie spălați curând happy

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da,este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îți spun din experiență că mi-am cumpărat acum 7 ani o perche de adidași de la Puma, care erau din pânză iar după nici două luni, pânza a început să se deterioreze deși nici nu i-am băgat în mașina de spălat sau să-i spăl la robient, ci doar i-am șters cu șervețele umede.

| StefanDrg a răspuns:

Vara sunt foarte buni, nu transpiri in ei. Nu se strica usor, am avut o pereche de la Adidas, au costat 400 lei, m-au tinut 4 ani si inca ii mai am, dar nu ii mai port din cauza ca acum dupa atata timp arata urat, si da se murdaresc repede