| angellswig a întrebat:

Am inteles ca daca mananci fructe si bei lapte faci asa zisa diaree, dar de ce nu se intampla asta si cand faci milkshake.E acelasi lucru milkshake=fructe+lapte Funditaa :**

Răspuns Câştigător
| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Dar depinde, Cand mananci salata de vinete de ex sunt bune amestecate (unite), dar daca mananci vinete +ceapa +etc neamestecate toate pe paine nu au acelasi gust iar corpul reactioneaza diferit...

1 răspuns:
| al3ks a răspuns:

Depinde ce fructe pui au si ele un rost :

dc pui ananas cu babane si fructe de padure nu ese bine happy