| anonim_4396 a întrebat:

Reteta combinata de fructe a la milkshake: zahar, lapte, banane, kiwi, visine congelate.Toate se amesteca cu orice aparat (mixer, robochef etc.) de bucatarie la viteza de 400 W.
Intrebarea mea este: Stiti orice alta combinatie de fructe pentru milkshake?

2 răspunsuri:
| KillAWolf a răspuns:

Shake de fructe de padure – lapte, fructe de padure (dupa sezon, mure, afine, zmeura...), suc de mere si gheata.
Shake cu unt de arahide – lapte, doua linguri de unt de arahide, gheata si, la sfarsit, sirop de ciocolata.
Shake cu ciocolata si cirese – lapte, doua-trei lingurite de cacao, doua-trei lingurite de zahar, cateva cirese si gheata. Orneaza cu o cireasa si putina frisca.
Shake consistent cu vanilie – lapte, budinca de vanilie, gheata.
Shake irlandez – lapte, crema de lichior, gheata.

| chri a răspuns:

Pai ai putea folosi ce fructele tale preferate.

Întrebări recente