| G a întrebat:

Am niste praf din ala de ciocolata calda. Daca il amestec cu ceva iaurt ce iese? laughing Mi-e o pofta teribila de ciocolata, si atata am in casa.

5 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Ciocolata calda se face cu apa fierbinte si pui scortisoara in ea.sau esenta de vanilie atit.

| Bernoullie a răspuns:

Ai putea sa faci Chado pune praful ala intr-un pahar sa o cana si dupa aia pune un ou si dupa aia zahar(cat crezi tu ca e necesar).

| NoName1234 a răspuns:

Mie imi place cum iese cu lapte happy.

| Yuuki_5557 a răspuns:

Il poti face si cu apa:d.

| cristi_6546 a răspuns:

Pai ai putea sa freci ciocolata cu pucina apa calda gen ness si separat sa bati iaurtul bine si sa l; e apesteci usor eventuar daca ai avea putina frica lichida ar fi tare ...sa bati frisca si apoiu sa bagi iaurtul si apui ciocolata frecata bine