| MeGhosta a întrebat:

ati observat ca iaurtul de la Activia Mic Dejun Clasic este mai dulce decat cel normal? big grin (e mai delicios) Asa ca m-am uitat la ingrediente si spune asa : lapte pasteurizat, zahar, lapte praf, fermenti selectionati de iaurt si ferment Bifidus ActiRegularis. Credeti ca daca amestec lapte praf cu lapte pasteurizat imi iese un gust mai dulce ca la cel de la Activia Mic Dejun? Sau ce sa fac? big grin

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Sunt sigură că va ieşi un gust mai dulce, dar de ce Doamne iartă-mă, nu ai postat la " Gastronomie"? straight face

| MeGhosta explică (pentru Karinakari99):

Din greseala draga. happy