| Relmab a întrebat:

Am purtat chiloți albi și i-am dat jos maro, iar acum după ce i-am spălat încă au rămas maro, cum sa curăț maroul?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arunca-i si cumpără-ți alții maro. Nu vei mai avea probleme.

| dullcat a răspuns:

Bicarbonat de sodiu si detergent de vase. Daca astfel de episoade se repeta, reevalueaza-ti igiena dupa numarul 2, fiindca clar e ceva ce lipseste si ia in considerare sa iti cumperi lenjerie intima gri, bleomarin etc.

| Simpatic a răspuns:

Materialele textile albe murdare se pot albi daca ii tii o perioada in clor!

sa inteleg ca ai avut chiloti in stilul mexican>> in fata galbeni si in spate maro

| gabicoo a răspuns:

Încearcă cu oxiacetilenă.

| MarianWLF a răspuns:

Nufar spray, e cu ambalaj portocaliu, e mult mai bun ca vanish.

| DovleacTurbat a răspuns:

Ai plecat cu frana de mana trasă? N ai văzut și tu martorul in bord?

| KovacsB a răspuns:

Tu ai intalnit fata aia "culta"?

| Ilovedinero a răspuns:

Apă oxigenata.Si dupa ii mai bagi o data la masina

| AlexisZLS a răspuns:

Incearca cu Ariel 3in1 Pods
Scoate maro ul mai ceva ca propria limba