| mariamery a întrebat:

TPU, cred ca mi-a venit ciclul adica mi-a aparut o pata maro pe chiloti, i-am schimbat si spalat, iar apoi s-a intamplat din nou asta, nu stiu daca este ciclu pentru ca s-au spalat. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca ti-a venit ciclu

| michael5813 a răspuns:

Mda! ti-a venit ciclul asa ca vorbeste cu mami sa te ajute si sa iti explice daca nu a facut-o pana acum!

| gingergirl1 a răspuns:

Din acea pata maro se va transforma in rosu aprins!
Deci da ti-a veni ciclu!winking fundita?