| showmann a întrebat:

Am si eu o curiozitate, cat costa varza in constanta?

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Şi pătrunjelul în Piteşti cât costă?
Pe curând!

| IIxGriimZz a răspuns:

laughing da ce te intereseaza cat costa varza din constanta tu crezi ca sar duce cineva in constanta sa vada cat e varza pentru tine sau un om care e in constanta tu crezi ca sar obosi el sa vada cat costa?
Ai postat o intrebare de tot *%#(_%^&#@& scuze daca o intelegi ca o insulta de ce **** mea e cu intrebarea asta? adica tu crezi ca ar merge cineva ca sa vada cat costa straight face oameni normali straight face

| Lilliac03 a răspuns:

70 de bani...