| lucian820 a întrebat:

Am un tricou alb cu un print negru.L-am pus la spalat si printul negru s-a inalbit(gri).Se mai poate face ceva sa-l fac iar negru?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Exista vopsea pentru textile, insa nu va tine mult.Astfel de haine nu se spala la masina de spalat, ci se spala usor la mana, intoarse pe dos, astfel incat sa nu iasa prea mult culoarea.

| Simpatic a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, pentru ca a suferit fizic modificari
E ca si cum ai arde cu fierul de calcat o camasa alba, e clar ca pata alba numai iese!

| Hyperion7 a răspuns:

Din păcate nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.