Întrebare recomandată | Radu-Andrei_Avieriţei_1992 a întrebat:

Are cineva idee unde gasesc in Bucuresti lipii de tortilla? Am cautat la auchan si cora si n-am gasit nimic.

8 răspunsuri:
| ninel_2311 a răspuns:

Penny sau carrefour

| KodrutZ a răspuns:

In Auchan gasesti sigur. Probabil nu ai cautat tu unde trebuie. Vezi la sectorul de refrigerate, pe linga frigiderele cu legume congelate (cel putin asta e valabil in Iasi, presupun ca in Bucuresti layout-ul e similar).

| 1Q a răspuns:

In lidl sigur gasesti mai ales in saptamana mexicana dar trebuie sa fie si in rest

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probabil nu ai căutat la raionul corect sad
Se găsesc în ORICE super/hiper-market de genul Billa, Real, Kaufland, Cora, Auchan, Lidl, Carrefour, etc.
De obicei, sunt la ( pe lângă ) raionul cu rafturi produse "refrigerate" ( eventual, pe lângă produsele de post sau mezeluri "la bucată" )...

Toate cele bune!

| Idkidk a răspuns:

La Lidl, Penny Market, sau Carrefour.

| Colors a răspuns:

Incearca la Carrefour! Daca nu le gasesti, cere ajutorul unui angajat. Probabil erau si la celelalte dar nu ai cautat la raionul corect.

| IngRid233 a răspuns:

La Lidl gasesti 66364224646516778989896%

| MoldoveanuXxX a răspuns:

Stiu sigur ca am vazut in Lidl