| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva o masina din aia de copt (facut) pâine? consumă mult?

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, am eu şi nu, nu consumă deloc mult.

Pa-pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Consuma ceva ca are nevoie de curent sa incalzeasca insa nu am fost niciodata curios cat de mult. oricum nu faci paine de 5 ori pe zi, faci odata la 2-3 zile asta daca mananci numai paine din aia

| OnuOnulică a răspuns:

Nu consuma mult stai linistit/a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Undeva la 1, 5 kw pe ora

| mijlsach a răspuns:

Am eu, Si din contra consuma foarte mult, daca te uiti la contor ai sa vezi cu ce viteza se misca.

| snake260889 a răspuns:

Am eu.nu consuma mult. are doua rezistente, respectiv sus si jos