| Arahide a întrebat:

Ati mancat vreodata unt de arahide?

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, mananc destul de des. Prima data am vrut doar sa incerc sa vad cum este, fara vreo intentie de a mai cumpara si a doua oara, dar mi-a placut foarte mult. Simplu nu il pot manca, fiindca nu are niciun gust si este dubios, insa cu gem sau fructe este chiar bun. Depinde de gusturi, desigur.

| Misspink2000 a răspuns:

Daaaaa.

| Azµre a răspuns:

Da și nu e bun de nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai posta eronat intentionat in alta categorie intrebarile. Multumesc pentru intelegere.

| RamonaRay a răspuns:

Da normal ca am mancatlaughing

| Kiduu4 a răspuns:

Da, am mancat happy! E foarte Bun! happy

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru Kiduu4):

Cum sa fie bun?laughing nu stii ce vb are un gust de **** stai mai bine zis nu are nici un gust...

| opschris a răspuns:

Mda... Prima oara nu mi-a placut, da apoi am infulekat tot borkanu!winking