| Elena1234456 a întrebat:

Azi am mancat asa: - un pahar iaurt de baut
- 300 g salata fasole batuta si o felie mica de paine neagra
- 4 capsuni
- o portie de orez cu salata de varza

Cam cate kcal? Am mancat prea mult? Mancasem capsunile imediat dupa orez, sper sa nu imi afecteze dietastraight face

Răspuns Câştigător
| Eveli4cik a răspuns:

Pai dupa mine mi se pare prea mult... Incearca sa maninci iaurtul, capsunele mai tirziu... dar nu conteaza ca e o mincare sanatoasa.
Bafta!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orezul si iaurtul au facut praf dieta ta

| OnlyTheScript a răspuns:

Omg Dumnezeule mare! S-ar putea chiar sa te ingrasi daca stai sa enumeri ce ai mancat! Stresul ingrasa. laughing

| m2704 a răspuns:

Nu.E destul de bine.SI eu sunt la dieta si mananc mai mult. Poti sa cauti pe internet "calorii alimente" sa vezi cate calori are fiecare aliment ce il consumi.