| Yana a întrebat:

Bateriile de la lada frigorifica se pun pentru racire in frigider sau congelator? thinking [funda]

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Congelator happy

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La congelator.

| Bogdan_7395 a răspuns:

In congelator, trebuie sa inghete lichidul din interiorul lor, bateriile sa fie tari.

| devilll a răspuns:

Congelator

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Congelator. trebuie sa fie gheata

| Ada_9046 a răspuns:

La congelator happy

| clawdy100 a răspuns:

Se pun in congelator ca sainghete lichidul din ele

| bumblebee_1862 a răspuns:

Clar congelator, deoarece asa vor tine mai mult pe parcursul calatoriei.Mai bine sa fie gheata decat doar reci.Asa zic eu.Asa fac eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La racire in frigider

| Yana explică:

@ionik09 : Daca nu ai fi cersit funda aia amarata, ti-as fi dat-o tie laughing!

| ionik09 a răspuns:

In congelator pentru ca sa inghete si sa tina ceva vreme alimentele reciwinking

funda?:X:*