| dydysweet a întrebat:

Buna ..am o intrebare pentru voi ..am cumparat de la magazin glucoza stiti voi ca tableta ce seamana cu ciocolata alba vreau sa stiu daca ingrasa,unii spun ca ad altii spun ca nu, vreau sa stiu sigur ..cn stie concret sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Ingrasa,cand a fost la fitness antrenorul i-a zis mamei sa nu bea bastile care contin glucoza pentru ca ingrasa! Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Ca orice dulce, nu e bine sa faci abuz, daca o consumi moderat nu ingrasa, doa nu te vei hrani cu glucoza...nu? deci nu ai motive de ingrijorare. Sper ca te ajuta raspunsul meu cu ''fundita''. Respecte...

| kasty a răspuns:

Glucoza amy 320kcalorii/ 100 g produs
uite aici si un calculator nutritional ce te va ajuta cand ai nevoie
http://calorii.slabute.ro/calorii-glucoza-amy.html