| Corina998 a întrebat:

Bună,am o masina de cusut aeg 525 mini si am o problema la ea.
De la o vreme a inceput sa adune ata la bobina de jos si se blochează,face cusatura, iar cand întorc materialul vad ca tot trage ata pe toată lungimea cusaturii.ce sa fac ca sa nu mai adune ata și sa nu se mai blocheze?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie dusă la un atelier de reparatii masini de cusut, trebuiesc inlocuite sau reglate piese, care numai un specialist stie sa le regleze cum erau ele din fabrică, căutati pe internet ateliere de reparatii masini de cusut, bănuiesc că este o masină electrică nu?