| FireBall1357 a întrebat:

Am o problema. Acum aproximativ 2 ani mi am pătat o geaca de vopsea de ouă, și nu știu cu ce sa o șterg, am căutat peste tot metode și nu am găsit nimic. Va rog ajutați -mă!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Geacă din ce material? Dacă puneai Vanish imediat dupa ce ai patat-o reuseai.Dar acum ma tem ca nu mai iese.Incearca, totusi, cu Vanish.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vanish, ala scoate aproape tot

| R0R0 a răspuns:

Cu Vanish.

| n1445 a răspuns:

Nu prea ai cum... singura solutie e sa cumperi vopsea speciala pentru haine si sa vopsesti toata geaca