| gabriele_2231 a întrebat:

as vrea sa fac cateva coktailuri si am nevoie de lapte de nuca de cocos si nu gasesc nicaieri doar laptele...imi place la nebunie nuca de cocos
Am incercat sa iau nuca si sa scurg laptele din ea... dar are foarte putin lapte si in unele cazuri nu are deloc sau are un gust ciudat.
Stiti unde as putea gasi DOAR laptele de nuca de cocos? mentionez ca
sunt din judetul neamt...big grinbig grin:
multumesc:*

3 răspunsuri:
| moniquah a răspuns:

Incearca la magazinele specializate de bauturi sau in super/hipermarketuri