| Helioot a întrebat:

HEI! Ce parere aveti de nuca de cocos cruda, mie imi place f mult Bounty, si as vrea sa cumpar, l laptele e oribil, dar poate fructul... Fuuuunditza!

Răspuns Câştigător
| wurgut a răspuns:

Hey! Nuca de cocos are foarte multe proprietăţi care ajută pentru formarea masei musculare. Însă îţi recomand nuca de cocos cruda naturală ( nu în produse gen Bounty ), deoarece, prin procesare, îşi pierde din proprietăţile sale.
Mă bucur că am putut să te ajut!

5 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi o nuca de cocos si sa vezi cum este.Mie mi-a placut.E cam tare miezul dar mult mai bun si sanatos decat cel din ciocolata.E destul de greu de spart nuca de cocos si vezi ca in mijloc are apa care nu mi-a placut.

| Th3eo a răspuns:

Eu mi-am cumparat nuca de cocos si are exact acelasi gust ca nuca de cocos macinata (in punga). Mie nu mi s-a parut prea buna dar poate tie o sa iti placa. nu pierzi nimic daca incerci.

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Chiar îţi recomand,miezul este excelent în cazul în care ai făcut o alegere bună, uite-te puţin atent la ele, pot fi stricate de multe ori.O zi bună.

| 62mariaelena a răspuns:

Fructul este foarte bun, dar nu are acelasi gust ca bounty, sa fim seriosi, ala are o tona de zahar in el, cu toate ca si nuca e destul de dulce

| salootTPU a răspuns:

Du-te la metro sau la carrefour sicauti fructul in sine ...il spargi ...si vei afla cum este gustul de nuca de cocoswinkingwinkingwinkingwinking sper sa te ajutewinkingwinkingwinkingwinking